• Odzież off-roadowa

  • Parametry

Profesjonalna odzież motocyklowa off road

Każdy, kto rozpoczyna przygodę z jazdą na motocyklu zarówno terenowym, jak i miejsko- turystycznym wie, jak ważny jest odpowiedni dobór odzieży off road, chroniącej poszczególne części ciała. Dlatego wszystkich poszukujących właściwych dla siebie akcesoriów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Tu kupisz wysokiej jakości kaski, buty, spodnie, bluzy, ochraniacze, gogle oraz rękawice. Odzież motocyklowa off road to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną w profesjonalny sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy w terenie.

Wytrzymała odzież off road

Decydując się na produkty off road dostępne w naszym sklepie, wybierasz wysoką jakość i solidne wykonanie w przystępnej cenie.  Rozpoczynając kompletowanie swojego zestawu odzieży motocyklowej off road u nas, zaopatrzysz się w akcesoria pozwalające ochronić w Twoje ciało od stóp do głów w trakcie jazdy w terenie w każdych warunkach.

Dostępne w naszym asortymencie bluzy i spodnie typu off road uszyto z najwyższej jakości materiałów tekstylnych, wytrzymałych na rozdarcie. Są one również przewiewne, co pozwala na zachowanie właściwej temperatury ciała w czasie jazdy. Spodnie i bluzy z naszego asortymentu skutecznie chronią ciało przed wiatrem, nadmiarem promieni słonecznych oraz ukąszeniami owadów.

Oferowane przez nas ochraniacze, zarówno na plecy, jak i na klatkę piersiową zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić swobodne wykonywanie ruchów podczas manewrów oraz maksymalną ochronę podczas upadków. Z kolei rękawice wykonane są z najwyższej jakości materiałów tekstylnych i pozwalają na skuteczną ochronę dłoni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, umożliwiając jednocześnie doskonałą przyczepność do kierownicy.

Podczas kompletowania odzieży off road nie można zapomnieć o dobraniu właściwego okrycia głowy. Kupując u nas kaski motocyklowe, zapewniasz skuteczną ochronę głowy w każdych warunkach. Anatomiczny kształt każdego z modeli pozwala na zapewnienie wysokiego komfortu podczas jazdy, a solidna konstrukcja kasku wykonana z mocnych tworzyw, doskonale zabezpiecza kości czaszki przed urazami podczas kolizji oraz upadków.

W naszym sklepie znajdziesz również gogle, które wyprodukowano ze stabilnych materiałów odpornych na pęknięcia i złamanie. Dzięki specjalnym powłokom szkieł skutecznie pochłaniającym promienie słoneczne oraz zapobiegającym ich zaparowaniu zapewniona zostaje doskonała widoczność podczas jazdy w terenie.  Mówiąc o akcesoriach off road, nie można zapomnieć o dobraniu właściwego obuwia. U nas kupisz buty, które wykonano z mocnych tworzyw zabezpieczających stopy i kostki przed urazami w trakcie upadku, a podeszwy dzięki zastosowaniu powłok antypoślizgowych, gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża w najrozmaitszych warunkach.