• Producent - X-lite -Kaski Motocyklowe

Marka X-Lite należąca do uznanej europejskiej grupy Nolan od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród motocyklistów. Kaski X-Lite uznawane są za produkty pochodzące z półki premium, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Co więcej, w kaskach motocyklowych X-Lite jeżdżą również zawodowcy. Potwierdza to 40 zdobytych tytułów Mistrza Świata przez zawodników, którzy w trakcie wyścigu mieli na sobie kaski grupy Nolan.

Lata doświadczenia w produkcji kasków X-Lite

Grupa Nolan istnieje na rynku od ponad 40 lat. Lata wytężonej pracy oraz nieustannych badań laboratoryjnych pozwoliły jej na stworzenie kasków, które są nie tylko eleganckie, ale spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Inżynierowie nie zapominają również o komforcie użytkowania. Kaski motocyklowe X-Lite dostępne są rozmiarach od XXS aż do 3XL. Powoduje to, że każdy bez problemu znajdzie model dla siebie.

Producent przez lata ulepszał swoje kaski, opracowując nowe technologie i spełniając wszystkie obowiązujące w danym momencie normy bezpieczeństwa.

Design kasków X-Lite na najwyższym poziomie

Nowoczesne technologie pomagają zwiększać bezpieczeństwo motocyklistów na drodze. Ale nie bez znaczenia pozostają także kwestie estetyczne. Kaski X-Lite z daleka rzucają się w oczy odważnymi liniami oraz mocną kolorystyką. W ofercie posiadamy również modele w różnych odcieniach czerni, które z pewnością przypadną do gustu wymagającym estetom.

Ciekawym pomysłem jest także XLite X803 RS U. Carbon Replica C Davies 023. Obok tego kasku z pewnością nie można przejść obojętnie. Żywe kolory, miejskie grafiki nadadzą się zarówno na jazdę pomiędzy blokami, jak i poza miastem.

Kaski motocyklowe X-Lite na każdą okazję

Nasza oferta przygotowana jest zarówno dla początkujących fanów tego sportu, a także dla zawodowców, którzy planują ścigać się w profesjonalnych imprezach. Posiadamy kaski motocyklowe pełne oraz modułowe.

Znaleźć można u nas szeroki wybór kasków sportowych o zoptymalizowanej aerodynamice, wykonanych z zaawansowanych technologicznie materiałów. Są one nie tylko lekkie i wygodne, ale przede wszystkim doskonale ochraniają głowę motocyklisty w razie nieprzewidzianych problemów. Dodatkowo zamontowany system  NERS pozwala na bardzo szybkie zdjęcie kasku przez ratowników.

Miłośnicy motocyklowych wypraw znajdą u nas na bogaty asortyment kasków turystycznych, zarówno tych miejskich, jak i dostosowanych do długich przejażdżek, czyli modeli adventure. Szeroki wizjer oraz przeciwsłoneczna blenda zapewnią komfort podczas wielogodzinnej wycieczki na swojej maszynie.  • Parametry