• Odzież motocyklowa

  • Parametry

Jaki powinien być ubiór na motocykl ? Jakie ciuchy motocyklowe znajdziesz na Motolegend.pl?

W sklepie Motolegend.pl znajdziesz ofertę najbardziej znanych producentów odzieży motocyklowej na świecie jak i produkty tych marek , które dopiero aspirują do miana globalnych. Najlepszy ubiór motocyklisty łączy w sobie kilka nadrzędnych cech między innymi ergonomia, bezpieczeństwo, design no i dobrze gdyby przy tym wszystkim był jeszcze atrakcyjny cenowo. Ergonomia wpływa bezpośrednio na komfort Twojego podróżowania, wykorzystując w pełni możliwości motocyklisty i motocykla. Ubiór na motocykl powinien być poddawany testom uzyskując odpowiedni certyfikat, dzięki którym zapewni Ci bezpieczeństwo w trasie. Ciuchy motocyklowe powinny również wyróżniać się nienagannym i modnym krojem oraz odpowiednią kolorystyką, nierzadko mającą też bezpośrednie przełożenie na widoczność, a idąc dalej na bezpieczeństwo motocyklisty.

Twoje ciuchy motocyklowe powinny być – bezpieczne i komfortowe.

Nasz zespół pasjonatów doradzi i posłuży pomocą w doborze odpowiedniego dla Ciebie ubrania na motor. W naszym sklepie Motolegend.pl kupisz odzież motocyklową takich producentów jak: Shima, czeski 4SR, Hiside, Rebelhorn, Alpinestars, Dainese, Buse, Gaerne, O'neali wiele innych...
W ofercie ubrania na motor: kombinezony dwuczęściowe i kombinezony jednoczęściowe, kurtki skórzane, kurtki tekstylne, rękawice na motocykl skórzane jak i tekstylne, na chłód i gorąc, doskonałe polskie, niemieckie jak i włoskie buty na motor, spodnie motocyklowe, a dla lubiących wygodę i styl, jeansy motocyklowe. Każdy początkujący jak i doświadczony rider znajdzie tu dla siebie jakiś ciuch motocyklowy.

W naszym sklepie ubierzesz siebie i całą rodzinę bo oferta odzieży motocyklowej obejmuje ubranie motocyklisty, motocyklistki oraz dzieci. Z łatwością dobierzesz też jakiś gadżet na motor, który na przykład przeznaczysz na prezent. Dla amatorów szybkiej jazdy zaproponujemy ubiór na motocykl sportowy dla właścicieli chopperów odzież skórzaną, bądź chusty na motor. Dla amatorów jazdy w terenie mamy markową odzież offroadową, a fanom turystyki motocyklowej podsuniemy pomysł na zakup tekstylnego ciucha na motor.

Odzież motocyklowa dla każdego motocyklisty, małego i dużego.

Dla najmłodszych motocyklistów i motocyklistek przygotowaliśmy ofertę dziecięcych ubrań motocyklowych między innymi kurtki motocyklowe, rękawice, spodnie czy ochraniacze na motor. Naszą specjalnością są ubiory motocyklowe dla naprawdę potężnych motocyklistów dla których przygotowaliśmy kurtki motocyklowe firm Buse i Ozone dochodzące do rozmiarów 12XL, a buty na motor włoskich marek Alpinestars oraz Gaerne oferujemy nawet w rozmiarze 50. Niejednokrotnie radość na naszych twarzach wywoływali klienci twierdząc, że od roku jeżdżą po sklepach motocyklowych, a dopiero w Motolegend.pl znaleźli ciuchy na motor w odpowiednich dla nich rozmiarach. To wszystko sprawia, że odpowiednie ubranie motocyklisty jest naszym priorytetem na co dzień. A kiedy przychodzi już koniec dnia wsiadamy na nasze prywatne motocykle i z pełnym zaangażowaniem i obiektywizmem testujemy dla Was ciuchy motocyklowe oferowane w sprzedaży na co dzień w naszym sklepie dla motocyklisty Motolegend mieszczącym się w Tarnowskich Górach.