• Integralne / Zamknięte

  • Parametry

Bezpieczeństwo podczas jazdy na motocyklu to podstawa, której lepiej nie ignorować. Dobrze dobrany kombinezon i ochrona głowy będą zabezpieczać w razie wypadku, ale też świetnie prezentować się na właścicielu. Kaski integralne w naszej ofercie stanowią wypróbowane i najestetyczniejsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa motocyklistów. Posiadamy setki różnych produktów, z których każdy wyróżnia się czymś szczególnym. Przekonaj się o tym sam!

Dla kogo kask integralny z blendą?

Kaski zamknięte, nazywane również integralnymi, to najlepszy sposób na zabezpieczenie głowy. Ich główną zaletą jest wytrzymałość oraz lekkość. W konsekwencji znajdują swoje zastosowanie w każdych warunkach – uniwersalność kasków integralnych docenia się zarówno przy wyższych, jak i umiarkowanych czy względnie niskich prędkościach. Na korzyść tych produktów przemawia ponadto dobre wytłumianie hałasu.

Obecnie większość producentów decyduje się na produkcję kasków z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci blendy. Akcesorium ma jeden poważny atut – skutecznie chroni przed oślepieniem światłem słonecznym. Kaski integralne z blendą są więc polecane początkującym motocyklistom, ale i bardziej doświadczeni wciąż z nich korzystają. Takie rozwiązanie umożliwia obserwację trasy w trakcie jazdy pod słońce, a przy okazji lepiej osłaniają oczy niż np. sportowe okulary. Coraz więcej miłośników motocykli przychyla się do wyboru kasku integralnego z blendą również dzięki ich atrakcyjnej cenie.

Kaski integralne klasy premium i budżet

W naszym asortymencie znajdują się produkty pochodzące od światowych liderów technologicznych w branży, którzy dbają o jakość wykonania. Z tego powodu kaski integralne z blendą odznaczają się wysokim komfortem jazdy, aerodynamiką, znakomitą wentylacją i perfekcyjną specyfikacją techniczną. Wśród marek można znaleźć m.in. AGV, Arai, Lazer, Nolan oraz X-Lite Nolan, Shark, Suomy i wiele innych.

Celem sklepu Motolegend jest zapewnienie klientom możliwie najszerszego asortymentu. Dotyczy to także zakresu cenowego, dlatego znajdziesz u nas kaski ekonomiczne, modele ze środkowej półki cenowej i kaski premium. Ostatnie z tej kategorii są wyborem profesjonalistów oraz doświadczonych motocyklistów. Z kolei kask integralny z blendą do kilkuset złotych polecamy początkującym miłośnikom jazdy.

Udostępniamy produkty o standardowych i nietypowych rozmiarach: od XXS aż po 3XL. Wśród nich znajdują się modele męskie oraz damskie, wykonane z włókna szklanego bądź poliwęglanu. Oba materiały są antybakteryjne, co więcej nadają się do czyszczenia przy użyciu podstawowych środków czystości. Opisane materiały należą też do jednych z najtrwalszych tworzyw wykorzystywanych do produkcji kasków integralnych z blendą, co czyni je zdatnymi do długoletniej eksploatacji.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kasków integralnych. Więcej informacji o producentach i technologii wytwarzania znajdziesz w opisach produktów. Jako profesjonaliści z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepiej odpowiadającego modelu. Wystarczy napisać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie.