• Producent - MRA - Szyby motocyklowe

MRA to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji sportowych szyb, owiewek i siedzeń motocyklowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanych inżynierów oraz bliskiej współpracy z międzynarodowymi zespołami (np. Moto-GP, Endurance Superbike) szyby motocyklowe MRA cieszą się dużym zainteresowaniem wśród amatorów, zawodowców i pasjonatów. Wszystkie produkty niemieckiej marki spełniają europejskie normy EN ISO 9001:2000, dzięki czemu można z nich korzystać swobodnie nawet w przypadku dalszych podróży. Najwyższą jakość wykonania potwierdzić mogą też tysiące opinii zadowolonych użytkowników na całym świecie. 

Szyba MRA – Do jakich motocykli pasuje?

Dobranie odpowiedniego rodzaju szyby nie należy do najtrudniejszych zadań. Niemiecki producent MRA pochwalić się może kompleksową ofertą produktów, które pasować będą do motocykli Aprilla, BMW, Cagiva, Ducati, Gilera, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Triumph czy Yamaha. Szyby motocyklowe MRA dostępne są w wielu formach, do najpopularniejszych z nich zaliczyć można:

-Original

-Spoiler

-Touring

-Vario

-Stealth

-SPS

Poszczególne modele szyb motocyklowych mogą różnić się także zabarwieniem, ponieważ oprócz tradycyjnego przezroczystego szkła spotkać można się z przyciemnionymi na niebiesko, czerwono, czarno, żółto lub zielono wariantami. Ze względu na dużą liczbę produktów w tej kategorii zachęcamy do skorzystania z wygodnego systemu filtrowania produktów, ponieważ pozwoli on szybko zawęzić listę wyników do danej marki.

Szyba MRA – Czym wyróżnia się na tle konkurencji?

Szyby i owiewki niemieckiej marki MRA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby poprawić aerodynamikę i estetykę motocykla. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta są one niezwykle lekkie, wytrzymałe i łatwe w samodzielnym montażu. Sprzęt tego rodzaju przydaje się także z perspektywy bezpieczeństwa jazdy, ponieważ jest on w stanie ochronić kierującego przed drobnymi kamieniami lub chmarą insektów. Szyby motocyklowe marki MRA w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań są w pełni dostosowane do jazdy z autostradowymi prędkościami. Dzięki profesjonalnym i solidnie zaprojektowanym systemom mocowania nie trzeba martwić trwałością i wytrzymałością połączenia. W ofercie Motolegend znaleźć można kilkadziesiąt modeli szyb wraz z dedykowanymi do samodzielnego montażu akcesoriami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności ze znalezieniem optymalnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego.

 

  • Parametry