• Producent - Gaerne Buty motocyklowe

Bez wątpienia najważniejszym elementem motocyklowej odzieży jest kask. Dużą uwagę poświęca się także kurtkom czy spodniom. Temat butów poruszany jest rzadziej, a szkoda. W końcu odpowiednie dobranie obuwia może nam zapewnić wygodną jazdę, a w nagłych wypadkach zapewnić bezpieczeństwo. Przyjrzyjmy się zatem butom marki Gaerene.

Jak spisują się Buty Gaerene

Marka Gaerne cieszy się doskonałą renomą, a jej produkty dostają wysokie noty od użytkowników. W ofercie producenta znajdziemy buty motocyklowe typu off road, racing i turystyczne, dostosowane do jazdy różnego rodzaju. Amatorzy motocykli znajdą zatem buty przygotowane do jazdy terenowo–szosowej, buty z antypoślizgową podeszwą czy modele, w których liczy się uniwersalność. Buty motocyklowe Gaerne są wodoodporne, a także wyposażone w ochraniacze goleni, co pełni niezwykle ważną funkcję bezpieczeństwa. Motocykliści chwalą je za wyjątkową dbałość wykonania. Uwagę zwraca zwłaszcza dbałość o szczegóły i precyzja poprowadzenia szwów. To jedne z tych butów, o których bez chwili zwątpienia powiedzieć można, że są warte swojej ceny. Zapewniają komfort niejednokrotnie większy od wyrobów konkurencyjnych. Nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów wciąż potrafią wyglądać bardzo dobrze. W przypadku odzieży używanej w błocie, deszczu, upale i pyle można uznać to za duże osiągnięcie i świadectwo jakości. Przemakanie, rozklejanie lub wystąpienie odbarwień to0 problemy obce użytkownikom butów Gaerne.

Gaerne – buty motocyklowe z najwyższej półki

Gaerne jest firmą włoską założoną w 1962 roku przez Ernesto Gazzolę. Uchodzi za producenta najwyższej klasy. Obuwie Gaerne już lata temu zostało docenione przez wielu zawodników światowego poziomu. W 2022 roku firma świętuje 60-lecie działalności, a jej wyroby w dalszym ciągu powstają we Włoszech. Tam też są projektowane i oceniane przez fachowców zanim trafią na rynek. Gaerne to doskonały przykład wytwórcy, który na swych wyrobach z dumą umieszcza metkę z napisem "Made in Italy". Jak na światową renomę przystało, włoskie obuwie motocyklowe trafia na eksport na rynki całego świata. Gaerne garściami czerpie z opinii ekspertów. Materiały używane w fabryce wybierane są na podstawie rygorystycznej selekcji. Wszystko w celu jak najlepszego połączenia użytkowości z jakością. Za sukcesem marki stoi również umiejętne łączenie nowoczesnej stylizacji z tradycją. Wszystko to w zgodzie z nieocenioną włoską szkołą estetyki, która stała się klasą dla samej siebie.
  • Parametry