• Motocyklowe podnośniki i podstawki

  • Parametry

Podnośnik do motocykla to niezbędne narzędzie do tego, aby przeprowadzać wszelkie prace serwisowe. Bez niego byłoby to co najmniej utrudnione, jeśli nie niemożliwe. Zaletą korzystania z podnośnika/stojaka jest również zabezpieczenie motoru w garażu, ponieważ może on posłużyć do utrzymania jednośladu w pionie. Podnośnik motocyklowy znajduje się przez to w posiadaniu niemal każdego miłośnika motorów.

Wytrzymałość podnośnika motocyklowego

Przy wyborze stojaka najbardziej liczy się jego trwałość. Tylko odporne na obciążenia produkty właściwie spełniają swoją funkcję. Dlatego wytwarza się je z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Antykorozyjne właściwości przydają się zwłaszcza podczas wykonywania prac na zewnątrz. Tym samym niespodziewany deszcz czy inne niekorzystne warunki pogodowe nie naruszą struktury podnośnika motocyklowego. To gwarantuje wiele lat korzystania ze stojaka.

Innym istotnym czynnikiem jest utrzymanie stabilności podczas wykonywania serwisu pojazdu. W Motolegend postawiliśmy na liderów branży: LAMPA oraz Unit. Ich rozwiązania są najbardziej zaawansowane technologicznie, a przy tym nie kosztują zbyt dużo.

Uniwersalne podnośniki motocyklowe

Komfortowe użytkowanie podnośników jest nie do przecenienia, dlatego najmniejszą popularnością cieszą się najprostsze i tanie modele. Nie posiadają one wielu ułatwień, dla których podnośniki motocyklowe są tak przydatnymi przedmiotami. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie przemyślanie zaprojektowane stojaki, przez co wyróżniają się łatwą obsługą.

Polecamy podnośniki wyposażone we wsporniki stożkowe z podkładkami. Użyty w nich materiał skutecznie zapobiega zadrapaniom. Posiadamy ponadto stojaki z adapterami na przód pod główkę ramy, z regulowaną wysokością czy podwyższonym maksymalnym obciążeniu. W kwestii komfortu użytkowania zwracamy uwagę również na modele ze wzmocnionymi kołami z łożyskami, które pozwalają dowolnie ustawiać stojak. Dostępne w naszym sklepie podnośniki motorowe pasują do każdego jednośladu z otworami w przednich widelcach. Dzięki temu są uznawane za uniwersalne.

Ręczne podnośniki, które znajdziesz na naszej stronie, mają pewną przewagę nad elektrycznymi – zajmują niewiele miejsca. Sprawdzają się więc w przydomowych garażach. Ich obsługa wymaga jednak użycia własnej siły. Hydrauliczne bądź elektryczne modele znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w warsztatach serwisowych. Indywidualnym odbiorcom w zupełności wystarczą ręczne podnośniki motocyklowe.

Akcesoria do podnośnika motorowego

Zdarzają się sytuacje, w których sam stojak nie wystarczy. Wówczas można zaopatrzyć się w pewne elementy poszerzające ich funkcjonalność. Podnośnik motocyklowy wyposażony we wsporniki pozwala na podnoszenie motocykla do tyłu. Wystarczy je zamontować w przeznaczonym do tego miejscu. Z kolei równoważniki umożliwiają podniesienie do tyłu jednośladu z dwuramiennym wahaczem. Oba akcesoria znajdują się w asortymencie naszego sklepu.

Atrakcyjna cena podnośników motocyklowych

Pomimo znacznej wytrzymałości, funkcjonalności i uniwersalności, stojaki nie muszą odznaczać się wysoką ceną. Utrzymujemy przyjazną politykę cenową. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać pomiędzy rozwiązaniami ekonomicznymi oraz profesjonalnymi. Na dodatek gwarantujemy, że każdy model będzie równie trwały niezależnie od ceny.

Polecamy uwadze nasze podnośniki motocyklowe. Z pewnością spełnią wszystkie wymagania. Więcej informacji o produktach, zamówieniach i dostawie uzyskasz podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pomożemy też w wyborze modelu. Zachęcamy do zadawania nam pytań.