• Uchwyty na telefon do kierownicy

  • Parametry

Smartfony są doskonałym urządzeniem do komunikacji z innymi, ale równie dobrze sprawdzają się w nawigacji – dlatego warto je mieć podczas jazdy jednośladem. Używanie telefonu w trakcie prowadzenia motoru może jednak się źle skończyć. Na szczęście uchwyt motocyklowy na telefon znacznie upraszcza obsługę urządzenia. Przez to stał się nieodłącznym akcesorium większości motocyklistów.

Zalety korzystania z uchwytu na telefon do motocykla

Odpowiednio przymocowany do motocykla smartfon nie sprawia żadnych kłopotów przy jego użytkowaniu. Zazwyczaj znajduje się tuż przy kierownicy lub blisko niej tak, aby być nieustannie w zasięgu wzroku. Dzięki temu można na moment oderwać wzrok, żeby np. sprawdzić swoją pozycję na mapie. Uchwyt na telefon do motocykla przyczynia się w ten sposób do poprawy bezpieczeństwa.

Który model uchwytu motocyklowego na telefon sprawdzi się najlepiej?

W przeciwieństwie do uchwytów samochodowych, motocyklowe modele są lepiej przystosowane do warunków panujących na drodze. Dostępne w naszym sklepie produkty posiadają system redukcji drgań, który nie tylko chroni telefon, ale również poprawia odczyt informacji z ekranu. Oprócz tego wyróżniają się szerszym zakresem regulacji położenia głowicy. W efekcie uchwyt na telefon do motocykla można dostosować do indywidualnych upodobań niezależnie od marki motoru.

Posiadamy uchwyty o kilku rodzajach mocowania: na rzep, na śrubę oraz zaciskowe i przyssawkowe. Pierwsze są wyborem ekonomicznym, ale o porównywanym komforcie. Mogą jednak sprawiać problemy podczas jazdy w trudnych warunkach. Znacznie lepszym sposobem mocowania są zaciskowe uchwyty motocyklowe na telefon, które wbrew powszechnej opinii nie przesuwają się samodzielnie. Pozwalają za to na szybki oraz prosty zacisk. Z kolei kierownice motoru o średnicy kierownicy większej niż 25 mm polecamy chwyty chopper. Jeśli na motocyklu znajduje się wolna do użycia gładka powierzchnia, to przyssawki z blokadą typu twist lock i głowicą sprawdzą się znakomicie.

Uchwyty na telefon do motocykla mogą posiadać niezwykle przydatne gadżety. Dobrym przykładem są modele z osłoną ekranu dotykowego, które wciąż umożliwiają bezproblemowe korzystanie ze smartfona. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę na rozmiar uchwytu, aby mieć pewność, że zmieści się w nim posiadany model telefonu. Niektóre produkty zaprojektowane zostały z myślą o konkretnych smarfonach i wykazują z nimi pełną kompatybilność (nawet z wyposażonym futerałem).

Uchwyt na telefon do motoru znakomitej jakości i w przystępnej cenie

Na nasz asortyment składają się wysokogatunkowe produkty. Powstają one z materiałów przeznaczonych do eksploatacji w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dzięki temu zachowują swoje właściwości przez długi czas, a ponadto zabezpieczają telefon. Niektóre modele posiadają etui na smartfona, do innych należy je dokupić. Uchwyt motocyklowy na telefon wyprodukowany przez RAM Mount, Midland, LAMPA, SW Motech czy SP Connect należy do najlepszych w swojej klasie. Wszystkie te marki znajdziesz się w naszym sklepie.

Oferujemy atrakcyjne ceny zakupu: od kilkunastu do kilkuset złotych. Im droższy model, tym bardziej uniwersalny oraz komfortowy w użytkowaniu. Każdy jednak cechuje się ponadprzeciętnymi specyfikacjami technicznymi, które przekładają się na wytrzymałość produktu.

Jeśli chcesz zdobyć profesjonalny uchwyt na telefon do motoru, to koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom. Z pewnością znajdziesz idealny dla siebie model. W razie wątpliwości przy wyborze skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a podzielimy się doświadczeniem, aby odpowiedzieć na każde twoje pytanie.