• Kombinezony motocyklowe jednoczęściowe

  • Parametry

Profesjonalny i bezpieczny kombinezon jednoczęściowy motocyklowy

Stali bywalcy torów wyścigowych oraz miłośnicy szosowych przygód doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie właściwej ochrony podczas jazdy motocyklem. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyliśmy specjalną ofertę najwyższej jakości profesjonalnych kombinezonów jednoczęściowych. Odzienie to wykonano z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne powstałe wskutek upadków z pojazdów oraz rozmaitych kolizji, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa przed otarciami, zwichnięciami lub złamaniami. Natomiast tytanowe ochraniacze na łokcie i kolana pozwalają w pełni zapobiec kontuzjom, chroniąc stawy przed urazami.

Funkcjonalny kombinezon motocyklowy jednoczęściowy

Dzięki wysokiej sprężystości materiałów tekstylnych, dostępne w naszej ofercie kombinezony cechują się uniwersalnością i funkcjonalnością, doskonale sprawdzając się w każdych warunkach atmosferycznych. Kombinezony jednoczęściowe motocyklowe dostępne w ofercie naszego sklepu mogą być wykorzystywane zarówno przez zawodowych sportowców, jak i amatorów jeżdżących motocyklami hobbystycznie. To, co zaskakuje naszych klientów, to fakt, że po założeniu kombinezonu praktycznie nie czują, że mają go na sobie. Z kolei aerodynamiczny garb umożliwia zachowanie wentylacji, co pozwala na utrzymanie właściwej wilgoci skóry podczas użytkowania odzienia, chroniąc kierowcę przed nadmiernym przegrzaniem.

Ergonomiczny i funkcjonalny kombinezon jednoczęściowy

Powłoki kombinezonów dostępnych w naszej ofercie, wyprodukowano z naturalnej skóry, cechują się one wysoką elastycznością, dzięki temu nie krępują ruchów podczas kierowania motocyklem. Dzieje się tak, ponieważ krój odzienia jest dopasowany do przyjmowanych przez zawodnika pozycji, np. pochyleń, co pozwala na zachowanie dużego komfortu podczas robienia rozmaitych manewrów. Anatomiczny, wyprofilowany kombinezon motocyklowy jednoczęściowy to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną zaopatrzyć się w niezawodne odzienie ochronne, umożliwiające wykonywanie ergonomicznych ruchów. Kombinezony te wyróżniają się również niebanalną kolorystyką oraz wzorami tworząc unikalny design.