• Kombinezony motocyklowe dwuczęściowe

  • Parametry

Solidny kombinezon dwuczęściowy motocyklowy  

Dla miłośników podróży dwukołowymi pojazdami mamy doskonałą wiadomość. W asortymencie naszego sklepu dostępne są skórzane kombinezony motocyklowe dwuczęściowe umożliwiające maksymalną ochronę podczas szosowych przygód. Ze względu na bardzo wysoki poziom elastyczności odzież ta idealnie sprawdzi się w trakcie jazdy na motocyklach turystycznych, cruisierach oraz chopperach.

Dostępne u nas kombinezony dwuczęściowe mają liczne zalety zapewniające ponadprzeciętny komfort ich użytkowania. Należą do nich m.in.: długie zamki na spodniach, elastyczne wstawki skórzane, regulacja kurtki w pasie, piankowe wkładki na klatce piersiowej i w biodrach oraz podwójna warstwa skóry w miejscach szczególnie narażonych na zużycie.

Komfort oraz skuteczna ochrona podczas jazdy 

Nowoczesny kombinezon dwuczęściowy na motor to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną czuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie jazdy. To, co wyróżnia dostępne u nas produkty, to ich ponadprzeciętna trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Materiały, z których zostały wykonane kombinezony, są odporne na przecieranie oraz pękanie, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz ukąszeniami owadów podczas podróży.

Elastyczne i przewiewne kombinezony motocyklowe dwuczęściowe mają wyprofilowany garb aerodynamiczny i perforowane panele, które umożliwiają odpowiednią wentylację w upalne dni, zapobiegając przegrzaniu ciała. Natomiast tytanowe ochraniacze na kolana oraz łokcie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla stawów w razie upadku z motocykla.

Designerski kombinezon dwuczęściowy na motor

Dostępne w naszej ofercie kombinezony wyróżnia nie tylko, wysoka jakość materiałów tekstylnych oraz ich trwałość, lecz również niepowtarzalne wzornictwo. Dzięki unikalnej stylistyce kombinezony motocyklowe dwuczęściowe mają oryginalny design pozwalający wyróżnić się z tłumu i poczuć wyjątkowo ich posiadaczom. Nowoczesna kolorystyka kombinezonów poprawia widoczność kierowcy podczas jazdy na zatłoczonej ulicy, zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo.